ESC Ofis | Bilgi Kütüphanesi

Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır?


Şimdi başlayın - tecrübe gerekmez!

How-to-build-websites.com, yeni başlayanlar için ve Dreamweaver ve diğer wysiwyg uygulamaları gibi uygulamaları kullananlar için tasarlanmıştır (wysiwyg, "Ne Görüyorsanız, Elde ettiğiniz Nedir") ... ve şimdi neler olup bittiğini öğrenmek istiyor 'perde arkasında'.

Web tasarımını gerçekten anlamak için HTML el kodlamayı öğrenmeniz gerekir; Düşündüğünden daha kolaydır!

Neden HTML ve CSS öğrenmek mantıklı.

Dreamweaver gibi web tasarım uygulamaları iyi, ancak modern yanıt veren HTML5 tabanlı web siteleri oluşturmak istiyorsanız, bu uygulamalar öğrenme yolunuza girecek (kodun üst kısmında uygulamayı öğrenmeniz gerekeceğinden) ... ve Aslında sizi yavaşlatacaktır!

HTML kullanarak web sitelerinizi oluşturmayı öğrenmek, süreç ve sonuç olarak web siteleriniz üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bunun üzerine, web hakkında daha derin bir anlayışa sahip olursunuz ve bunun sonucunda daha hızlı web siteleri daha hızlı - daha hızlı oluşturursunuz.

Web hosting ve inanılmaz bir fiyata bir alan adı alın:

Web tasarımını öğrenecekseniz, barındırma ve etki alanı adları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Başkasının önüne geçmek için alan adınızı (web sitesi adresi) alın Bugün en az 2.26 $ / aylık ev sahipliği yapın . İyi bir fincan kahve masrafından daha az!


Eğer sorularınız varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.